تبلیغات محیطی

در واقع استفاده از تبلیغات محیطی در دنیای امروزه به عنوان یکی از مهم ترین استراتژی های کسب و کار کاربرد یافته است.

تبلیغات محیطی مدلی از تبلیغات است که بوسیله این مدل زمانیکه مردم در خانه هایشان نیستند میتوانند با محصولات و یا خدمات شما آشنا شوند .

هدف اصلی هر شرکتی، فروش محصولات و خدماتی است که ارائه می دهد. برای رسیدن به این هدف ممکن است هر شرکتی از روش های مختلفی برای شناسایی و فروش محصولات خود استفاده نماید.

تلویزیون شهری

تابلوهای تبلیغاتی شامل انواع مختلفی است که یکی از انواع جدید تر این تابلوها که تاثیرگذاری فوق العاده ای دارد، تلویزیون شهری است.

تلویزیون شهری از نظر کاربرد به دو دسته Outdoor و Indoor تقسیم می شوند .

تلویزیون های Outdoor به طور کامل ضد آب هستند و تا حدودی ضد ضربه اند و همچنین به علت وجود آفتاب گیر روی هر پیکسل در نور آفتاب به راحتی تصویر را نمایش می دهند . از این تلویزیون ها بیشتر در فضا های باز شهری مانند چهار راه ها ، بزرگراه ها ، فرودگاه ها ، پارک ها و مصلی ها، پاساژ ها استفاده می شوند .

تلویزیون های Indoor ضد آب نیستند و در اغلب اوقات فاقد آفتاب گیرند و از آنها بیشتر در فضاهای بسته مثل تالارها، استادیوم های ورزشی ، سالن های کنفرانس ، سالن های آمفی تئاتر ، سالن فرودگاه ها ، سالن مترو و استادیو ها و پاساژ ها استفاده می شود.

تابلوهای روان LED

تابلو های LED روان یکی از مدل های تابلوهای تبلیغاتی است این تابلو های ال ای دی قابلیت نمایش تصاویر ، متن ها ، فیلم و نمایش انیمیشن را با بهترین کیفیت و به صورت فول کالر را داراست . این مزایا باعث می شود تا فروشگاه و مغازه شما جلوه ای چشم گیر پیدا کند و مشتریان به راحتی جذب آن شوند.

تابلوهای روان قابل طراحی و تولید در سایز ها و ابعاد مختلف هستند و از دیگر ویژگی های آن میتوان به طول عمر زیاد، شدت نور و کیفیت، تاثیر گذاری بر ذهن مشتری.قابل نصب در محیط های باز اشاره کرد.

تابلوهای ثابت LED

نوع دیگر از تابلو های LED ، تابلوهای ال ای دی ثابت است که به دلیل درخشندگی مناسب در نور شب، قابلیت چشمک زنی و علی الخصوص مقرون به صرفه بودن استفاده زیادی در مغازه ها و فروشگاه های سطح شهر دارند و می توانند جلوه خاصی به مغازه شما ببخشند.

علاوه بر سر درب ها و تابلوهای فرعی فروشگاه، قابلیت نصب آن ها بر روی شیشه فروشگاه ها نیز امکان مناسبی است تا بتوانید فضای خالی شیشه فروشگاه خود را با تابلوهای ال ای دی پر کنید.

از دیگر ویژگی های مناسب تابلوهای ال ای دی می توان به ضد آب بودن و قابلیت شست و شو، ضد ضربه‌ بودن، ضد رطوبت، حرارت و گرد و غبار بودن آن ها اشاره کرد. ابعاد و تراکم تابلوهای ال ای دی ثابت نیز به انتخاب مشتری خواهد بود.

ثبت سفارش

شما میتوانید تمامی نمونه کارهای کانون تبلیغاتی آرام از جمله مواردی که در بالا از آنها صحبت شده در صفحه نمونه کارهای ما که هم در بالای صفحه قسمت منوی وبسایت و هم در ذیل همین همین درج شده را مشاهده بفرمایید.