خدمات چاپی

چاپ را در اصطلاح، انتقال مطالب شامل نوشته‌ها، تصاویر، اعداد و علائم بر رو یک حامل فرم و انتقال آن بر روی یک سطح چاپ شونده و تکثیر آن به شمارگان زیاد می‌گویند.

چاپ کاتالوگ و بروشور

کاتالوگ ها دفترچه‌ای هستند که به معرفی خدمات و محصولات مختلف می‌پردازد و یک راهنمای کامل برای انتخاب محصولات و خدمات شما است. بروشور بیشتر جنبه تبلیغاتی و ترغیباتی دارد و بیشتر ابزار بازاریابی و فروش برای معرفی فرصت‌های ویژه فروش است.

وظیفه اصلی کاتالوگ و بروشور ، معرفی محصولات و خدماتی است که شما ارائه می‌کنید تا ضمن ایجاد اعتماد در مخاطب، او را به استفاده از محصولات و خدمات شما ترغیب کند.

چاپ کارت ویزیت و تراکت

کارت ویزیت ها وسیله ای هستند ابتدا برای معرفی شما و سپس ارائه راههای تماس با شما.کارت ویزیت اطلاعات شما را با مخاطب به اشتراک می گذارد. می تواند هویت، برند و حرفه ای گری شرکت یا کسب و کار شما را نشان دهد.کارت ویزیت به عنوان یک روش تبلیغاتی سریع و ساده می باشد.

تراکت ها معمولا با اهداف کوتاه مدت چاپ می شوند؛ به طور مثال، برای آگاه کردن مردم از رویدادهایی مانند فروش فوق العاده، قرعه کشی، افتتاحیه یا توسعه یک فروشگاه، می توان تراکت چاپ کرد.از لحاظ رنگ، هیچ محدودیتی برای تراکت وجود ندارد، و از ویژگی های آن میتوان به ملموس و قابل مشاهده بودن، بازاریابی سریع و مقرون به صرفه بودن اشاره کرد.

چاپ فاکتور و قبض

فاکتور یک سند تجاری است که مقادیر و قیمت‌های توافق‌شده برای محصولات و خدمات که توسط فروشنده برای خریدار فراهم شده را ثابت می‌کند.فاکتور انواع مختلف دارد ؛ فاکتور رسمی دارایی ، فاکتور فروش و قبض.

قبض جهت دریافت وجه و یا ورود و خروج کالا از انبار و … به کار می رود. اصولا سایز قبض ها 10×21 و بصورت دسته چکی می باشد.

چاپ پاکت و سربرگ

پاکت ها از آن دسته ابزار تبلیغاتی هستند که به عنوان اولین نماینده هویت برند ما وارد سازمان مخاطب می شود.نشانی های مهم از قبیل لوگو، نام شرکت، آدرس، شماره تلفن و اطلاعات شبکه های مجازی باید روی آن چاپ شود، پاکت نامه ها ابعاد مختلفی از جمله A3, A4, A5 ، ملخی ( نامه ) ،پاکت کیفی ، مدل کیسه ای یا ژاپنی دارد.

سربرگ ها یا Letter Head  ها ، برای نگارش نامه های رسمی و سازمانی یا برای اشخاص حقیقی    ( اما باز به صورت رسمی ) مورد استفاده قرار می گیرند. سربرگ ها یا کاغذهای A4 هستند یا در برخی موارد A5 و به ندرت در سایز دیگری تهیه می گردند.

چاپ بنر، استیکر و مش

به طور فنی هفت نوع بنر وجود دارد (رول آپ_پاپ آپ_آویز_مش_پلی استری_وینیل یا استیکر) و از لحاظ محتوا نیز انواع مختلف دارد ، اعم از بنرهای تبلیغاتی، مناسبتی، تولد، تسلیتی، زیارتی و بنر های هنری و غیره که می توانید مطابق با نیازهای شخصی و سازمانی خود نسبت به سفارش هر یک اقدام نمایید.

چاپ و بسته بندی

چاپ و بسته بندی شامل مراحل طراحی، ارزیابی، و تولید بسته‌ها می‌شود که برای شناساندن و نگهداری محصول از تولید تا مصرف را بر عهده دارد .

چاپ انواع مختلفی نیز دارد مانند چاپ افست، چاپ فلکسو، چاپ سیلک .

علم طراحی و چاپ بسته بندی علم، هنر و فناوری محافظت از محصول برای نگهداری، انبارش، انتقال و توزیع، ذخیره، فروش و استفاده از آن است.بسته بندی یک نوع فروشنده خاموش (آفلاین) جهت محصول میباشد.

هدایای چاپی (سابلیمیشن)

چاپ سابلیمیشن یک روش چاپ بر روی اشیاء و سطوح می باشد.

به وسیله این سیستم چاپ، امکان چاپ بر روی بسیاری از سطوح همچون ؛ انواع پوشاک بخصوص تیشرت، قاب موبایل، قاب عکس، پازل، پد موس، ظروفی مانند لیوان، بشقاب، زیرلیوانی، کاشی و سرامیک، کیف پول، ساعت، لوازم التحریر و … امکان پذیر می باشد.

همچنین از دیگر ویژگی هاب چاپ سابلیمیشن نیز میتوان به کیفیت و ماندگاری بالا و همچنین ، قیمت مناسب،در تیراژهای بسیار کم حتی ۱ عدد هم اشاره کرد.

اصلی ترین ویژگی محصولاتی که با چاپ سابلیمیشن تولید می شوند، همانطور که ذکر شد قابلیت چاپ در تیراژ پایین علی الخصوص شفارشی بودن و یا همان قابلیت شخصی ساری در طزح چاپ شده می باشد.

محصولات سابلیمیشن بهترین گزینه برای هدیه و کادو در ایام و مناسبت های مختلف هست، مثل ماگ، تیشرت های ست دو نفره، پد موس، و قاب گوشی که در مناسبت هایی مثل ولنتاین، تولد، سالگرد ازدواج و … بسیار بسیار کاربردی و جذاب می باشد.

ثبت سفارش

شما میتوانید تمامی نمونه کارهای کانون تبلیغاتی آرام از جمله مواردی که در بالا از آنها صحبت شده در صفحه نمونه کارهای ما که هم در بالای صفحه قسمت منوی وبسایت و هم در ذیل همین همین درج شده را مشاهده بفرمایید.