دیجیتال مارکتینگ

اگر شما صاحب کالا یا خدمات هستید و می‌خواهید ارتباط مؤثرتر و موفق‌تری با مخاطبین برند خود داشته باشید بی‌شک حضور شما در رسانه‌های دیجیتال ضروری است.

دیجیتال مارکتینگ می تواند برای هر بیزینس در هر صنعتی جواب بدهد. بدون توجه به چیزی که بیزینس شما می فروشد.

این نوع از بازاریابی که اختصاراً بازاریابی آنلاین گفته می‌­شود، شما را با استفاده از اینترنت و نیز شاید با کمک گرفتن از سایر ابزارهای دیجیتال به سرعت بیشتر و دقیق­تر با مشتریان ارتباط برقرار می‌کنید.

دیجیتال مارکتینگ با انواع مقیاس‌های کسب وکار از کوچک تا بزرگ سازگار است. در حقیقت از یک جوان جویای نام با سرمایه اندک تا یک کسب و کار چند صد میلیاردی مانند اپل می‌توانند از ظرفیت‌های دیجیتال مارکتینگ استفاده کنند.

دیجیتال مارکتینگ با استفاده از تاکتیک ها و کانال های متعدد،بیشترین زمان خود را برای ارتباط برقرار کردن با مشتریان خود می گذراد.

اما چرا دیجیتال مارکتینگ؟

دیجیتال مارکتینگ وانتقال کسب و کار شما به فضای مجازی و آنلاین هذینه های شما را کاهش و با توجه به حضور گسترده مردم در این فضا درآمد شما را چند برابر میکند. امروزه تمایل مردم به خریدهای اینترنتی خیلی بیشتر از حضور در خیابان ها و بازارهای شلوغ است.

لازم به ذکر است ورود هر چه زودتر به این فضا باعث ایجاد سهم بیشتری از بازار در آینده خواهد شد.

طراحی وبسایت

طراحی وبسایت به مهارت ساخت و راه‌اندازی صفحات وب گفته می‌شود.یک وب سایت خوب به شما این امکان را می دهد که جدید ترین محصولات را به همراه مشخصات کامل و تصاویر در کمترین زمان ممکن در اختیار بازدید کنندگان قرار دهید و به سرعت از رقبای خود پیشی بگیرید. اگر شما فروشنده و توزیع کننده محصولات هستید می توانید بیشترین بهره را از وب سایت خود ببرید که این امر به مراتب کم هزینه تر و نتیجه بخش تر از روش های قدیمی و پر هزینه ی بازاریابیست. در این روش شما محدودیت زمانی و مکانی ندارید و یک فروشگاه اینترنتی شبانه روزی و بازار فروشی به وسعت شهر ،استان و کشور خود دارید، که باعث رشد روز افزون مشتریان و افزایش سود دهی فعالیت اقتصادی شما خواهد بود .

سئو و پشتیبانی وبسایت

سئو مخفف عبارت لاتین Search Engine Optimition یا همان بهینه سازی برای موتورهای جستجو میباشد. موتورهای جستجو مثل گوگل، بینگ، اوپرا و… با استفاده از الگوریتم ها یا الگوهایی به خصوصی وبسایت های موجود در انواع حوزه های کاری را دسته بندی و به مخاطب نشان میدهد.

طراحی یک وبسایت به تنهایی هر چند به بهترین نحو ممکن انجام شود مثل احداث یک فروشگاه یا مال بزرگ و فول آپشن در یک صحرای بی آب و علف و کیلومترها دور از شهر میباشد. شما برای جذب مخاطب و مشتری به این فروشگاه نیازمند احداث اتوبان، امکانات حمل و نقلی و خیلی مساعل دیگر میباشید. وبسایت هم دقیقا به همین شکل است، یعنی شما بعد از طراحی وبسایت خود نباید انتظار جذب مخاطب و مشتری از موتورهای جستجو مثل گوگل باشید. یک وبسایت برای اینکه قادر باشد تا در نتایج جستجو مخاطبان در گوگل به نمایش گذاشته شود و در رتبه های بهتری قرار گیرد نیاز به سئو دارد که سئو خود مهارتی فوق تخصصی، حساس و نیازمند تجربه بالایی نیز هست.

اگر سئو را به صورت خیلی ساده بخواهیم مطرح کنیم شامل دو اصل اساسی میشود : 1. سئو داخل وبسایت (شامل تولید محتوای حرفه ای و استاندارد) 2. سئو خارج وبسایت (لینک سازی)

تولید محتوا

امروزه تولید محتوا در عرصه دیجیتال مارکتینگ یا همان بازاریابی دیجیتال حرف اول را میزند. همانطور که بیل گیتس موسس و صاحب مایکروسافت میگوید: محتوا پادشاه است.

تولید محتوای موثر، جذاب و کاربردی اصلی ترین عامل موفقیت کسب و کار شما در فضای مجازی به شمار میرود. تولید محتوا به طور کلی به 4 شکل انجام میشود : 1. متنی 2. تصویری (عکس) 3. تصویری (ویدیو) 4. صوت . اما اینکه کسب و کار شما به کدام یک از انواع قالب های تولید محتوا نیازمند است، مستلزم انالیز کسب و کار شما و مخاطب آن نیز میباشد. ممکن است نیاز شما فقط متن و عکس یا حتی فقط کلیپ و ویدیو باشد.

تولید محتوا برای وبسایت، بیشتر به صورت مقاله نویسی (متن) و عکس اتفاق میافتد که تاثیر بسزایی در سئوی وبسایت شما دارد.

مدیریت شبکه های اجتماعی

مدیریت شبکه های اجتماعی کسب و کار شما به دو اصل تولید محتوا و آگاهی کامل از الگوریتم های شبکه های اجتماعی میباشد. شبکه های اجتماعی هم همچون اینستاگرام دارای الگوریتم های بخصوصی هستند که محتوای تولید شده توسط کاربران را دسته بندی و به آنها نشان میدهد.

شبکه ی اجتماعی ای که در ایران به صورت عمده مورد استفاده قرار میگیرد اینستاگرام و پیام رسان تلگرام میباشد که دارای پتانسیل های فوق العاده ای برای جذب مخاطب و مشتری هستند. اگر شما به هر دلیلی قادر یا مایل نیستید برای وبسایت و سئوی آن هزینه کنید، شبکه های اجتماعی بهترین گزینه برای شما هستند.

کانون تبلیغاتی آرام با در اختیار داشتن تیمی با تجربه و حرفه ای در زمینه تولید محتوا و بازاریابی محتوایی قادر است تا این خدمات را به بهترین نحو در اختیار شما قرار دهد.

ثبت سفارش

شما میتوانید تمامی نمونه کارهای کانون تبلیغاتی آرام از جمله مواردی که در بالا از آنها صحبت شده در صفحه نمونه کارهای ما که هم در بالای صفحه قسمت منوی وبسایت و هم در ذیل همین همین درج شده را مشاهده بفرمایید.