طراحی گرافیک

طراحی گرافیک چیست؟چرا به طراحی گرافیک نیاز داریم ؟ از نظر فنی می توانیم بگوییم که طراحی گرافیک یعنی هنر ارتباط بصری از طریق عکس های متنی، نمادها و کارهای هنری که وظیفه انجام آن به عهده ی یک طراح گرفیک می باشد ؛ در واقع طراحی گرافیکی زمانی پدید آمد و از آن سخن گفته شد که این افراد توانایی های خود را با ما به اشتراک گذاشتند. باید بگوییم که طراحی گرافیک چیزی نیست که در سالهای اخیر بوجود آمده باشد بلکه در گذشته نیز وجود داشته است اما امروزه به اوج شکوفایی خود رسیده است.  پس طراحی گرافیک به شدت برای کسب و کار ما حیاتی به شمار می آید.

طراحی لوگو

لوگو چیست و چه کابردی برای شما دارد ؟ در ساده ترین حالت ممکن لوگو ترکیبی از تصاویر و نوشته ها است. این ترکیب برای تشخیص برندهای مختلف از هم استفاده می شوند. یک لوگوی خوب می تواند برای شرکت شما اساسی ترین نیاز باشد. لوگوی شما به مشتریان نشان می دهد که شما چه کاری انجام می دهید، چه کسی هستید و به چه چیزی اهمیت می دهید. اینها مسئولیت های بسیاری هستند که همه برگردن یک تصویر کوچک افتاده اند. لوگو را جدی بگیرید !!!

طراحی حرفه ای لوگو یعنی که بازار مناسبی را هدف قرار دهیم.لوگوی شما باید پیام درستی را در خود داشته باشد که باعث می شودتا کسب و کار شما سودآورتر شود. چه چیزی مهم تر از سودآور بودن یک کسب و کار !!!

در انتهای همین صفحه میتوانید با کلیک بر روی دکمه نمونه کار، تمامی نمونه کارهای طراحی شده توسط کانون تبلیغاتی آرام را مشاهده کنید.

طراحی برای خدمات چاپی

تمامی مطالبی که در قسمت قبلی، یعنی طراحی لوگو ذکر شد برای طراحی امور چاپی هم نیز صدق میکند. به عنوان مثال یک کارت ویزیت برای کسب و کار شما، خلاصه تمام آنچه که در کسب و کار شما گنجانیده شده را در کمترین فضای ممکن به مخاطب یا مشتری شما انتقال میدهد. پس طراحی گرافیک در امور چاپی بسیار نقش اساسی و مهمی دارد. این موضوع در تمامی امور چاپی دیگر، از جمله : تراکت، سربرگ، بنر، بیلبورد، فاکتور، قبض، پاکت و … نیز صدق میکند.

کانون تبلیغاتی آرام با در اختیار داشتن طراحانی مجرب و حرفه ای در این زمینه با سابقه ای بیش از 15 سال قادر است تا بهترین خدمات در این زمینه را به شما ارائه دهد.

طراحی کاور اینستاگرام

امروزه تمامی کسب و کارها نیاز به فعالیت در فضای سایبری و به صورت آنلاین دارند. علاوه بر داشتن وبسایت، داشتن یک پیج اینستاگرامی با تولید محتوای منجصربفرد و جذاب نیز شدیدا برای کسب و کار شما اساسی و مهم است. تمامی پست های شما در فضای اینستاگرام چه به صورت عکس و چه به صورت فیلم و کلیپ نیاز به یک کاور جذاب و زیبا دارد.

اگر تمامی پیج های موفق اینستاگرامی را مشاهده کرده باشید میبینید در پست های عکس و متنی صفحه، یک عکس بی روح و بی معنی نیاز به کار برده نشده است. بلکه با یک کاور یا همان پوستر، که از المان های جذاب گرافیکی ساخته شده است میزان درگیری مخاطبان با همان پست یا صفحه را چندین برابر کرده است.

ثبت سفارش

شما میتوانید تمامی نمونه کارهای کانون تبلیغاتی آرام از جمله مواردی که در بالا از آنها صحبت شده در صفحه نمونه کارهای ما که هم در بالای صفحه قسمت منوی وبسایت و هم در ذیل همین همین درج شده را مشاهده بفرمایید.