درباره کانون تبلیغاتی آرام

کانون تبلیغاتی آرام با توکل به خداوند متعال و اتکا به تخصص و تجربه کارشناسان خود در زمینه های محتلف با هدف ارائه تبلیغات به شکل نوین و طبق نیاز مشتری در سال 1385 شروع به فعالیت نموده است. کانون تبلیغاتی آرام، به کارگیری نیروهای مجرب، حرفه ای و باخلاق همواره سعی داشته است تا کیفیت و تعهد در کار و رضایت مشتریان خود را اصلی ترین اولویت خود قرار دهد. نقطعه عطف این مجموعه علاوه بر مدیریت صحیح و کادری مجرب، همواره به روز بودن مجموعه با نوین تکنولوژی ها در عرصه تبلیغات و رسانه نیز بوده است.

مجموعه آرام خدمات خود را به چهار دسته اصلی اعم از : خدمات دیجیتال مارکتینگ، تبلیغات محیطی، طراحی گرافیک و خدمات چاپی نیز تقسیم کرده است. که هر کدام از بخش های این مجموعه با هدف و چشم اندازی دقیق و با مدیریت و کادری مجزا در راستای خلق ارزش های ماندگار، در خدمت مشتریان خود میباشد.

کانون تبلیغاتی آرام

ارزش ها

همانطور که گفته شد مجموعه آرام صرفا یک کانون تبلیغاتی برای کسب درآمدی مشخص نیست بلکه این مجموعه از روز اول شروع به کار خود اهدافی برای خود تعیین کرده که یکی از مهم تربن آنها خلق ارزش نیز میباشد.

  1. احترام به حقوق مشتریان و جلب رضایت حداکثری آنها
  2. ارائه خدمات صحیح، موثر و مناسب و فراتر از حد انتظار مشتریان
  3. صداقت و در نظر گرفتن صلاح مشتریان
  4. حفظ انسجام و یکپارچگی مجموعه با تقویت روحیه، کارگروهی و خرد جمعی

ایجاد روابط پایدار با مشتریان بر پایه مشارکت، مسئولیت پذیری، درک متقابل و صداقت هوشمندی، خلاقیت، کیفیت و بکارگیری دانش علمی و فنی در جهت رشد و توسعه فعالیت های مشتریان، تحقیق، بررسی و رصد تحولات بازار هدف مشتریان و ارایه پیشنهادات و   ابتکارات خلاقانه و انجام اقدامات اثربخش و راهگشا از اهداف اصلی کانون تبلیغاتی آرام است.